Proč biobavlna? Vážně nestačí

Proč biobavlna? Vážně nestačí "obyč"?

Myslíte to se zdravím své rodiny vážně? Pak zvažte fakta:

 • až 16 % světové spotřeby pesticidů je použito na pěstování bavlny - choulostivou rostlinu, pěstovanou převážně v zemích "třetího světa", ohrožuje nespočet škůdců. Agresivní chemické pesticidy a umělá hnojiva jsou tak na denním pořádku. Studie z roku 2004 potvrdila přítomnost reziduí těchto nebezpečných látek v běžné bavlně.
 • konvenční pěstování bavlny má silné zdravotní dopady na místní zemědělce a využívá dětskou práci - nadnárodní korporace tlačí na co nejnižší výkupní cenu bavlny, což nutí zemědělce používat levné postřiky a využívat k práci i nezletilé děti. O zdravotních následcích práce s agresivními chemikáliemi nemluvě.  
 • eroze půdy a znečišťování vodních zdrojů je přírozený důsledek velkovýroby bavlny - obrovské konvenčně pěstované monokultury bavlny vyčerpávají půdu, podporují erozi a použité chemikálie znečišťují místní zdroje pitné vody.

Nastal či si nadělit změnu, nemyslíte?

Nadělte si pohodové voňavé Vánoce s biobavlnou!

Nadělte si pohodové voňavé Vánoce s biobavlnou!

Biobavlněnými výrobky se zárukou 100% čistoty, fairtrade výrobou a vysokou prodyšností nekončíme. K jakémukoliv výrobku z biobavlny vám za odměnu nadělíme voňavou vánoční slevu 20 % na stylový keramický aroma-difuzér s ultrazvukovou technologií chladného uvolňování páry:

 • difuzér doporučují čeští mistři aromateparie Nobilis Tilia, výrobci 100% čistých éterických olejů s bio certifikací
 • éterický olej se v difuzéru nepřepaluje a neztrácí tak nic ze svých účinků
 • hlavně bezpečně - žádný hořící plamínek ve vašem obýváku, na dosah dětí či zvířat. Chladné odpařování je 100% bezpečné
 • téměř nulová údržba - stačí dolít vodu a přidat pár kapek éterického oleje
 • čistý design, volitelná barva podsvícení - je libo teplou oranžovou nebo magickou fialovou? Anebo necháte barvy měnit? :)

Rádi děláme radost. :) Provoňte si svoje Vánoce něžnou vanilkou, skořicí nebo levandulí. Užijte si domácí pohodu se vším všudy!

Biobavlněné vánoční dárky čekají na vyzvednutí. Vyberte si to pravé!

Biobavlněné vánoční dárky čekají na vyzvednutí. Vyberte si to pravé!

Praktické, smysluplné a nad to krásné dárky - s biobavlnou splněno! Na dotyk jemňoučké, vysoce prodyšné a neskutečně pevné. Dopřejte svým blízkým kvalitu ryzí přírody!

 • povlečení z čisté biobavlny - měkoučké, hypoalergenní, vhodné i pro citlivou pokožku dětí. Nad to bez jakýchkoliv parfemací či příměsí syntetických látek a hlavně neskutečně odolné
 • osušky a ručníky z biobavlny se slevou 25 % - hebké, huňaté, savé, to jsou ručníky z biobavlny bez zbytků pesticidů a chemických bělidel
 • síťové tašky a sáčky z biobavlny - univerzální, pevné a kvalitní plátěné tašky a sáčky na nákupy i skladování potravin. Igelit už nemá šanci!
 • hebké a pevné kapesníky z biobavlny - pevné a přitom heboučké kapesníky patří mezi nejtradičnější dárky, biobavlnou navíc dáte na frak jejich papírovým bratříčkům bělených agresivním chlorem a zamezíte plýtváním přírodních zdrojů. Stylová látkový kapesník totiž použijete nesčetněkrát...