Dárková kazeta Sportique: pozdrav z levandulí provoněné Provance

Provence, nádherná oblast alpských štítů na pozadí Azurového pobřeží. Pojďme se spolu vypravit za vůní právě rozkvetlé levandule.

Nejspíš byste čekali, že budu psát o zážitcích a poetických sceneriích nádherného pobřeží, nekonečných levandulových polích a usedlostech, kde se zastavil čas. A ráda bych o nich psala, ale popravdě jsem nikdy v Provence nebyla. A ani ve Francii. Avšak díky Sportique levandulové řadě jsem se alespoň částečně mohla cítit jako ležící v levandulových polích.dárková sada růže sportique

Já vím, zní to jako reklama. Pravdou je, že na levandulovou řadu od Sportique nemůžu říct křivé slovo. Doma mám z téhle řady pečující tělové mléko a přírodní deodorant. Když se mi poprvé tyto dvě věcičky dostaly do rukou, nečekala jsem od nich moc, Sportique jsem nikdy před tím nepoužívala a ani jsem nevěděla, co od této značky očekávat. Nakonec jsem byla nadšena.

 

Nejdřív mě napadlo, že ty krásné lahvinky jsou tak malinkaté, proč je takové dělají, vždyť je hned vypotřebuju. Mýlila jsem se. Malé lahvičky jsou velké akorát. Jsou ideální na cestování, jsou roztomilé a jejich obsah vydrží déle, než by člověk očekával. Za skoro dva týdny denního používaní je pryč jen malinkatý zlomek obsahu. Mléko má jemnou konzistenci. Je více tekuté než krémové, takže se dá nádherně rozetřít po větší ploše pokožky. Nádherně se vpíjí do pokožky a ta po aplikaci zůstává krásně jemná a na pocit i na pohled hydratovaná. Na rozdíl od většiny tělových mlék však po něm nemám pocit lepivé, mastné pokožky s filmem, kterému trvá skoro věčnost, než se do pokožky vpije. Plus levandulová vůně působí nádherně uklidňujícím dojmem.

Deodorant jsem ještě nestihla podrobit zátěžovému testu, ale zatím vydržel nádherně vonět celý den během běžného letního pracovního dne.

Co vy na to? Taky vyzkoušíte :)? Jestli jste doteď čekali, tak neotálejte.