Léto na 100 %! S rozmyslem a bez rizik

Léto na 100 %! S rozmyslem a bez rizik

Připomeňme si, jak dokáže otrávit léto zbytečné popálení od sluníčka nebo bolestivý kousanec od nenechavého hmyzu. Proč sáhnout raději pro přírodní ochraně a bio kosmetice?

  • koktejlový efekt - přimazat sem, přimazat támhle. A když vylezeme z vody, tak pro jistotu ještě jednou. Na večerní garden party pak trochu make-upu, rtěnky a po deodorantu "pro sichr" sáhneme klidně 3x denně. S konvenčními přípravky plnými ropných derivátů, konzervantů, barviv a syntetických vůní tak v létě "dopřáváme" svému tělu skutečnou nálož potenciálně nebezpečného "koktejlu". Naše pleť i imunitní systém se nestačí divit.
  • pouze UVA, ale už ne UVB - některé z konvenčních opalovacích přípravků neumí zajistit komplexní ochranu kůže i před UVB zářením, které zásadně poškozuje pokožku. S přírodními minerálními filtry v ekokosmetice získáváte jistotu, že i UVB máte pod kontrolou.
  • nedostatečná péče o dětskou pokožku - sluníčko a velmi zranitelná dětská pokožka se prostě nekamarádí. Pro děti volíme vždy velmi vysoké ochranné faktory a krémy bez chemických příměsí. Popálení, alergie a ekźemy nám za to prostě nestojí.
Bezpečné opalování s EcoCosmetics

Bezpečné opalování s EcoCosmetics

Rozhodli jste se dopřát své pokožce maximální ochranu, hydrataci a zároveň omezit negativní dopady syntetických krémů na své zdraví? Seznamte se s německou značkou EcoCosmetics, odpovědnou firmou jak v oblasti samotných produktů, tak ochraně životního prostředí.

  • voděodelné krémy, s ochranou před UVA i UVB - s využitím přírodních minerálních filtrů máte oba sluneční raubíře pod kontrolou a díky rostlinným olejům nerozpustných ve vodě nemusíte ochrannou vrstvu obnovovat po každém koupání.
  • hloubková výživa pleti - krémy obsahují řadu nenasycených mastrných kyselin a olejů, včetně bambuckého másla. Zdravá, hebká a přitom opálená pleť je výsledkem.
  • certifikace EcoCert Organic Cosmetic - prestižní certifikaci získají pouze nejkvalitnější přírodní přípravky, bez GMO, PEGů, syntetických barviv a vůní, vyrobené těmi nejšetrnějšími postupy s minimalizací zátěže životního prostředí. Prostě sázka na ryzí kvalitu.

Jednoduše hravé voňavé léto bez starostí, se zodpovědným přístupem ke svému zdraví a vitalitě pokožky.

 

Nezbytní pomocníci pro horké letní dny

Nezbytní pomocníci pro horké letní dny

Opalovací krém je základ. Jak dál ale v létě ochránit a podpořit zdraví a vitalitu své pleti?

  • Volarome Repelent proti hmyzu - unikátní směs éterických olejů, která efektivně odpuzuje jakýkoliv hmyz. Vhodné i pro kojící matky a malé děti. Stačí kapka.
  • Tělová mléka po opalování - po návratu domů si zaslouží pleť pořádnou porci vitamínů a hloubkové hydratace, mrkněte třeba na značku Sportique a její letní řadu SUMMER Body Milk s mořskými řasami a zklidňujícími účinky po opalování.
  • Peelingová péče pro rovnoměrné opálení - krátké šatičky, plavky, tílka, ve všem přece musí naše pokožka zářit zdravím a vitalitou! Podpořte s čistě přírodními (bezpečnými) peelingy přirozenou detoxikaci pleti a dovolte jí dýchat.