Pratelné odličovací tampony od Srneczka

Pratelné odličovací tampony od Srneczka

Heboučké a tamponky z bambusu a biobavlny hravě zachytí nečistoty pleti a dovolí jí znova dýchat. Jemňoučká struktura biobavlněných vláken a bambusu vás pak pohladí jak dotyk měkkých peříček. 

Odličovací biobavlněné tamponky jsou vyrobené z 25 % z biobavlny a 75 % bambusu. Mají po obvodu hustě zapošité okraje, které prodlouží jejich výdrž. Celá sada 10 tamponků o průměru 7 - 8 cm je uložená v síťové sáčku, aby bylo možné tamponky v pračce snáz vyprat a ty se nepostrácely.

Síťový sáček je vyrobený z čisté bavlny, kterou se nám podařilo zachránit z velkovýroben, dát jí druhou šanci a ušetřit tak přírodní zdroje.

Síťové sáčky Srneczek

Síťové sáčky Srneczek

Když eko, tak ve vší parádě! Vybavte se síťovým pytlíkem z čisté bavlny, kterou se nám podařilo zachránit z velkovýroben a dát jí druhou šanci. Ovoce i zelenina potřebují přece dýchat, zabalte je tedy pro příště do čtverečkové sítě z bavlny. Vhodné na nákupy i skladování.

Vyzkoušejte síťové sáčky od Srneczka například ve velikostech 15 x 11 cm, 33 x 20 cm, 35 x 40 cm a 45 x 35 cm. Všechny tyto zero waste sáčky jsou opatřené pratickým poutkem, díky kterému se vaše dobroty ze sáčků nevykutálí.

 

Lněné látkové pytlíky Srneczek

Lněné látkové pytlíky Srneczek

Myslete ekologicky i ekonomicky a vybavte se kuchyňským pomocníkem, který zabezpečí pečivu dlouhou trvanlivost a omezí plýtvání igelitovými sáčky v domácnosti na minimum.

Látkové pytlíky jsou vyrovené ze lna, který je narozdíl od bavlny i biobavlny mnohem méně nároročný na spotřebu vody a je možné pěstovat ho v podmínkách střední Evropy. Při jeho přepravě a zpracování tak nevzniká problematická ekologická stopa a znečištění spojené s dovozem materiálu z jiných kontinentů.

Látkové pytlíky jsou dostupné ve velikostech 15 x 11 cm, 33 x 20 cm, 35 x 40 cm a 45 x 35 cm. A stejně jako ty síťové jsou opatřené pratickým poutkem.