1. Soutěž pořádá společnost SRNECZEK, s. r. o. se sídlem Štefánikova 469, 664 61 Rajhrad, IČ: 05442842, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 5. září 2018, 00:00 a končí 15. září 2018, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České a Slovenské republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České a Slovenské republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku: "V čem tkví kouzlo ekodrogerie?".

5. Všech 5 výherců bude náhodně vybráno ze všech účastníků, kteří vyplní správnou odpověď do soutěžního formuláře.

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktován prostřednictvím emailu, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. 

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail/zprávu neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.