Víte, proč se vyhýbat běžným šamponům a kondicionérům?

Jedno staré české přísloví praví: “Čistota je půl zdraví”. S tím lze jen souhlasit, že? Umýt si ruce před jídlem nebo se pravidelně sprchovat, je jasná věc. Ale zamýšleli jste se někdy nad tím, čím se vlastně myjeme? Z čeho je ten šampon vyroben a funguje opravdu, jak by měl?

Běžné šampony často obsahují látky, které nejsou zrovna přívětivé k našemu zdraví. Naše vlasy tak po umytí vypadají "zdravě" ale ve skutečnosti jim obyčejné šampony příliš nepomáhají. A naše soutěžní otázka zní: "Jakým třem hlavním škodlivým složkám v běžných šamponech bychom se měli vyhnout?" Víte? Odpověď je snadná, mrkněte třeba Srneczkův krátký článek o šamponech a po prvním odstavci budete mít jasno. :)

Svoji odpověď nám dejte vědět do tohoto soutěžního formuláře do čtvrtka 15. února 2018 23:59 hod. Vyhrávají 4 výherci se správnou odpovědí, které vylosujeme. Vybrané výherce kontaktujeme prostřednictvím emailu. Celá pravidla soutěže jsou zde.

 
 
 
Soutěžní dárkové sady vlasové kosmetiky Urtekram ze severského Dánska

Soutěžní dárkové sady vlasové kosmetiky Urtekram ze severského Dánska

Krásné a zdravé vlasy nemusí být jen výsadou mladých! Síla přírodních ingrediencí jako aloe vera, kyselina hyaluronová nebo nordické bobule dokáží doslova udržet vaše vlasy ve výborné kondici bez jediné kapky chemie. Výborný dárek pro toho, na kom vám skutečně záleží… S certifikací EcoCert, Vegan a CrueltyFree, baleno v designové dárkové krabičce v severském stylu. :)

Držíme pěsti, ať se vám podaří některou z těchto krásných dárkových sad vyhrát!