1. Soutěž pořádá společnost SRNECZEK, s. r. o. se sídlem Štefánikova 469, 664 61 Rajhrad, IČ: 05442842, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 18. května 2018, 00:00 a končí 31. května 2018, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří na firemní profil Srneczek.cz pod příspěvek se soutěží vloží fotografii ukazující, jak se snaží snížit množství produkovaného odapadu, čímž i souhlasí s pravidly soutěže. 

5. Všech 10 výherců bude náhodně vybráno ze všech účastníků, kteří odešlou svoji fotografii do příslušného příspěvku na sociální síti Facebook a profilu Srneczek.cz (https://www.facebook.com/srneczekcz/)

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktován prostřednictvím soukromé zprávy na sociální síti Facebook nebo prostřednictvím emailu, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. 

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail/zprávu neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.