Proč nepoužívat obyčejnou kosmetiku?

Mnozí výrobci obyčejné kosmetiky, hnáni požadavkem na nízkou cenu a ziskovost, do svých kosmetických výrobků často přidávají chemické složky, které nám škodí, než aby pomáhaly. Jedná se stejně jako u potravin o různá barviva (například azobarviva vyrobená z dehtu), konzervanty nebo syntetické vůně. To všechno nám pak zůstává v těle, které není schopno takové látky vyloučit. A různé alergie nebo nemoci jsou hned na světě.

Ale jde to i jinak! Živoucím důkazem je příběh jednoho českého výrobce přírodní BIO kosmetiky, který vsadil na poctivé produkty postavené výhradně na přírodní bázi. I proto má místo na našem eshopu s přírodní kosmetikou a eko drogerií Srneczek.cz. A soutěžní otázka zní: "O jakého výrobce této poctivé přírodní kosmetiky jde?

Svoji odpověď nám dejte vědět do tohoto soutěžního formuláře do středy 13. prosince 2017 23:59 hod. Vyhrává 5 výherců se správnou odpovědí, které vylosujeme. Vybrané výherce kontaktujeme prostřednictvím emailu. Celá pravidla soutěže jsou zde.

Soutěž ukončena

Dárková sada Pro svěží den s luxusní BIO kosmetikou

Dárková sada Pro svěží den s luxusní BIO kosmetikou

Krásná a zdravá pleť nemusí být jen výsadou dvacetiletých dívenek! Síla vzácného arganového oleje dokáže doslova vrátit čas a prosvětlit a omladit i zralou či suchou pleť. Výborný dárek pro toho, na kom vám skutečně záleží… S certifikací CPK Bio, baleno v designové dárkové krabičce.

Přírodní sprchový gel je jemný a šetrný k pokožce a po umytí zanechává příjemný pocit. Obsahuje olej z meruňkových jader, který pokožku zvláčňuje a regeneruje. Směs citrusových éterických olejů přispěje k pocitu osvěžení. Deodorant má mírný antiperspirační účinek díky obsahu organicky vázaného zinku, a tak nebrání přirozeným funkcím pokožky. Antimikrobiální složky pohlcují bakterie způsobující pach potu. Dřevité sladké tóny cedrového a santalového dřeva v kombinaci s citrusy mají v oblibě jak muži, tak ženy.