Troška toho nudného čtení ...

 

1. Soutěž pořádá společnost SRNECZEK, s. r. o. se sídlem Štefánikova 469, 664 61 Rajhrad, IČ: 05442842, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 8. prosince 2017, 00:00 a končí 13. prosince 2017, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří odpoví správně na otázku: "O jakého výrobce této poctivé přírodní kosmetiky jde? ", čímž i souhlasí s pravidly soutěže. 

5. Všech 5 výherců bude náhodně vylosováno ze všech účastníků, kteří odpověděli správně na otázku (bod č.4) a vyplnili soutěžní formulář (zde).

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. 

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

 

HODNĚ ŠTĚSTÍ! :)