V čem tkví kouzlo ekodrogerie? Co myslíte?

I opravdu ekologická drogerie se umí poprat s kdejakou špínou třeba na utěrkách na nádobí či “zažranou” skvrnou na nových šatech. Chce to jen vědět, jak na to.

Běžná drogerie míchá všemožná chemická bělidla, optické zjasňovače a umělou parfemaci tak, abychom při praní nemuseli na nic myslet a výsledek byl zaručen. Tento chemický koktejl ale v oblečení zůstane i po důkladném vymáchání. A různé alergie či kožní potíže jsou na světě. 

S neekologickými pracími prostředky nebojujeme jen my - lidé, ale i příroda, do které se tyto chemické složky dostávají i přes čističky, které si s chemií prostě neumí dostatečně poradit.

Odpověď na soutěžní otázku najdete ve třetím odstavci odspodu v našem posledním článku "Úvod do světa ekopraní. Jaký je příběh ekodrogerie?"

 

Svoji odpověď nám dejte vědět do tohoto soutěžního formuláře do soboty 15. září 2018 23:59 hod. Vyhrávaje 5 výherců se správnou odpovědí, které vylosujeme. Vybrané výherce kontaktujeme prostřednictvím emailu. Celá pravidla soutěže jsou zde.

 
 
 

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR) pro účely odeslání ebooku a marketingové komunikace (např. emaily s tipy na zdravý životní styl).

Vypere, provoní, neublíží. Ekopraní s Yellow and Blue

Vypere, provoní, neublíží. Ekopraní s Yellow and Blue

Mýdlový sliz na praní, žlučová mýdla, mýdlové ořechy, přírodní bělící prášky a ekologické praní plen - Tierru Verde směle prohlašujeme za specialistu na ekopraní. Co všechno ekodrogerie zvládne?

  • šetrné, ale účinné odstranění nečistot - přípravky založené na účincích mýdlových ořechů a rostlinných saponinů si poradí s běžnými organickými nečistotami raz dva, zároveň jsou v přírodě plně rozložitelné
  • garantovaná nezávadnost pro lidské zdraví - přípravky s přirozeně odbouratelnými látkami, které v praní používaly již naše babičky, prošly přísným testováním snášenlivosti. Výsledek? Prokazatelná účinnost a bezproblémová snášenlivost i pokožkou dětí do 3 let. Konečně víme, v čem bez obav prát dětské oblečení a látkové plenky. 

Komplexní prací řada Yellow and Blue nabízí vše, co pro efektivní, ale přitom ohleduplné praní potřebujete. Od mýdel a pracích gelů až po bělící prášky a máchadla.