3 tipy, jak vybrat ten správný dárek

3 tipy, jak vybrat ten správný dárek

Hledáte, vybíráte, lámete si hlavu? Dárky, které potěší, ale po Vánocích nezůstanou stát jak kůl v plotě kdesi v rohu obýváku? Splňte tato 3 kritéria a úspěch máte zaručen:

 • 1. dárek má praktickou, užitnou hodnotu; obdarovanému se jednoduše hodí, potřebuje jej tak nebo tak pro svoji osobní péči, potěšení, zábavu nebo koníček
 • 2. dárkem vyjádříte, že vám na obdarovaném skutečně záleží a víte, co má rád. Tak co, jakou vůni? Jakou chuť? A už víte, jak váš dárek vašim blízkým pomůže?
 • 3. dárek má svůj příběh, svoji filosofii, hodnota daru není číslo na cenovce! Dárek je i o sdělení, které toho říká hodně o vás samotných i vašem vztahu k obdarovanému. Jsou pro vás důležité hodnoty jako zdraví, láska či pohodový domov? Vyjádřete je dárkem!

Že je to fuška, splnit všechny 3 body do puntíku? Srneczek už naštěstí veze plné sáně voňavých dárkových balíčků, které jsou trefou do černého! Luxusní balení, bio kvalita, fairtrade. Takže - MÁTE SPLNĚNO! A nad to získáte ještě dárek vy od nás... ;)

Náš voňavý designový dárek pro Vás!

Náš voňavý designový dárek pro Vás!

Kdy jindy než na Vánoce projevovat svým blízkým vděčnost za jejich podporu i sdílené radosti? Jedinečný vánoční dárek proto máme pro VÁS i my! :) 

Krásný keramický aroma-difuzér s ultrazvukovou technologií chladného uvolňování páry s 20% vánoční slevou k dárkové sadě z kategorie Dárky z e-shopu.

 • éterický olej se v difuzéru nepřepaluje a neztrácí tak nic ze svých účinků
 • hlavně bezpečně - žádný hořící plamínek ve vašem obýváku, na dosah dětí či zvířat. Chladné odpařování je 100% bezpečné
 • téměř nulová údržba - stačí dolít vodu a přidat pár kapek éterického oleje
 • čistý design, volitelná barva podsvícení - je libo teplou oranžovou nebo magickou fialovou? Anebo necháte barvy měnit? :)

Sleva na keramický difuzér platí pouze při nákupu jakékoliv Dárkové sady z kategorie Dárky.

Srneczek už pilně balí i naděluje. Připojte se!

Srneczek už pilně balí i naděluje. Připojte se!

Hlásíme, že máme připraveno... Pro maminku, pro babičky, pro tatínka i partnera, přítelkyni i nejlepší kamarádku! A že je z čeho vybírat:

 • luxusní kosmetické sady pro zdravou a krásnou pleť; s bambuckým máslem, bylinnými extrakty, esenciálními oleji i vzácnou kyselinou hyaluronovou či arganovým olejem; bez dráždivé chemie, v bio kvalitě
 • dárky z čisťounké biobavlny - hedvábné ložní prádlo, hřejivé huňaté osušky, originální stylové síťovky i kvalitní plátěné pytlíčky na bylinky, houby či pečivo
 • dárkové poukázky a vouchery pro vlastní výběr - miluje váš blízký nakupování a je fandou do skutečně zdravých a kvalitních produktů? Jasná volba...
 • voňavé éterické oleje pro relaxaci i podporu imunity - kdy jindy než na Vánoce si dosyta užít kouzla aromaterapie, využijte vánoční SLEVU 20 % na aroma difuzér!